Amphenol Aerospace Operations JT01RT-22-21S
JT01RT-22-21S picture photo
Mfg. Part Number
JT01RT-22-21S
Brief Description
JT 21C 21#16 SKT RECP
Datasheet Download
JT01RT-22-21S.pdf
Availability of JT01RT-22-21S
QUANTITY
JT01RT-22-21S Order Process
Ship out your order
Specifications of JT01RT-22-21S
Internal Part NumberEIS-JT01RT-22-21S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT01RT-22-21S
Related LinksJT01RT, JT01RT-22-21S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT01RT-22-21S Details Description
Related parts for JT01RT-22-21S
FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1825 datasheet.pdf
LENS FOR CREE XP-E,C,G 3 UP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.1A 350 MOHM TH datasheet.pdf
BEND RELIEF 3.2MM WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN datasheet.pdf