Amphenol Aerospace Operations JT02RE-12-8SA-023
JT02RE-12-8SA-023 picture photo
Mfg. Part Number
JT02RE-12-8SA-023
Brief Description
JT 8C 8#20 SKT RECP
Datasheet Download
JT02RE-12-8SA-023.pdf
Availability of JT02RE-12-8SA-023
QUANTITY
JT02RE-12-8SA-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JT02RE-12-8SA-023
Internal Part NumberEIS-JT02RE-12-8SA-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT02RE-12-8SA-023
Related LinksJT02RE-1, JT02RE-12-8SA-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT02RE-12-8SA-023 Details Description
Related parts for JT02RE-12-8SA-023
FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
DIP SWITCH 6 POS 1/2 PITCH SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT SOLDER datasheet.pdf
USB 2.0 A-PLUG TO MCRO-B-PLUG 3M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
ANT SECTOR 120DEG 12" SMA MALE datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4 OHM 5% 55W datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 120POS DR LOW datasheet.pdf