Amphenol Aerospace Operations JT06RE-16-13P-023
JT06RE-16-13P-023 picture photo
Mfg. Part Number
JT06RE-16-13P-023
Brief Description
JT 13C 13#16 PIN WALL RECP
Datasheet Download
JT06RE-16-13P-023.pdf
Availability of JT06RE-16-13P-023
QUANTITY
JT06RE-16-13P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of JT06RE-16-13P-023
Internal Part NumberEIS-JT06RE-16-13P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JT06RE-16-13P-023
Related LinksJT06RE-1, JT06RE-16-13P-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JT06RE-16-13P-023 Details Description
Related parts for JT06RE-16-13P-023
CONN TERM BLOCK TAB 2X2.8 PA BG datasheet.pdf
IC CAN TRANSCEIVER 3.3V 8-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 38000UF 16V SCREW datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 18-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 250V AXIAL datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
STM32W RF CONTROL KIT datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
22UF 35V 7,6X20,4MM 125C 20000H datasheet.pdf