Amphenol Aerospace Operations JTG06RT-22-21SA-023-LC
JTG06RT-22-21SA-023-LC picture photo
Mfg. Part Number
JTG06RT-22-21SA-023-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 21C 21#16 SKT WALL RECP
Datasheet Download
JTG06RT-22-21SA-023-LC.pdf
Availability of JTG06RT-22-21SA-023-LC
QUANTITY
JTG06RT-22-21SA-023-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of JTG06RT-22-21SA-023-LC
Internal Part NumberEIS-JTG06RT-22-21SA-023-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTG06RT-22-21SA-023-LC
JTG06RT-22-21SA-023-LC Details Description
Related parts for JTG06RT-22-21SA-023-LC
CONN HEADR BRKWAY .100 18POS R/A datasheet.pdf
FILTER 3-PHASE 480V 32A TERM BLK datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
040 H DENSITY 3 28P PLUG ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC FPGA 89 I/O 144TQFP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 2MM CABLE datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
FA HD-I 5SMPO066F090O LDMK. datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 1% 630VDC AXIAL datasheet.pdf