Amphenol Aerospace Operations JTPQ00RT-10-35S
JTPQ00RT-10-35S picture photo
Mfg. Part Number
JTPQ00RT-10-35S
Brief Description
JT 13C 13#22D SKT WALL RECP
Datasheet Download
JTPQ00RT-10-35S.pdf
Availability of JTPQ00RT-10-35S
QUANTITY
JTPQ00RT-10-35S Order Process
Ship out your order
Specifications of JTPQ00RT-10-35S
Internal Part NumberEIS-JTPQ00RT-10-35S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTPQ00RT-10-35S
Related LinksJTPQ00R, JTPQ00RT-10-35S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JTPQ00RT-10-35S Details Description
Related parts for JTPQ00RT-10-35S
RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 4POS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf
SMD PH.MODULE 38KHZ T.VIEW datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf