Amphenol Aerospace Operations JTPQ00RT-22-35BA-014
JTPQ00RT-22-35BA-014 picture photo
Mfg. Part Number
JTPQ00RT-22-35BA-014
Brief Description
JT 100C 100#22D SKT RECP
Datasheet Download
JTPQ00RT-22-35BA-014.pdf
Availability of JTPQ00RT-22-35BA-014
QUANTITY
JTPQ00RT-22-35BA-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of JTPQ00RT-22-35BA-014
Internal Part NumberEIS-JTPQ00RT-22-35BA-014
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JTPQ00RT-22-35BA-014
Related LinksJTPQ00RT-2, JTPQ00RT-22-35BA-014 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
JTPQ00RT-22-35BA-014 Details Description
Related parts for JTPQ00RT-22-35BA-014
THERMISTOR NTC 10K OHM 5% TOLER datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SOIC datasheet.pdf
IC DAC TRPL VOLT-OUT 8BIT 14-DIP datasheet.pdf
IC SELECTOR/MUX QUAD 2-1 16SO datasheet.pdf
RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR BQ24166-741 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CABLE 25COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN datasheet.pdf