Cirrus Logic, Inc. JZC-32F/009ZL
JZC-32F/009ZL picture photo
Mfg. Part Number
JZC-32F/009ZL
Manufacturer
Product Category
Cirrus Logic IC
Brief Description
SUBMINIATURE INTERMEDIATE POWER RELAY IC
Datasheet Download
JZC-32F/009ZL.pdf
Availability of JZC-32F/009ZL
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
JZC-32F/009ZL Order Process
Ship out your order
Specifications of JZC-32F/009ZL
Internal Part NumberEIS-JZC-32F/009ZL
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by CIRRUS LOGIC
Delivery TimeIn stock, ship JZC-32F/009ZL today.
SeriesJZC-32
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount
PackagingTape and Reel / Tray / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for JZC-32F/009ZL
Alternative Part (Replacement)EIS-JZC-32F/009ZL
Country of OriginUSA / TAIWAN / Philippines
Weight0.0015KG
Additional ServicesProgramming, tape or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
Related LinksJZC-32, JZC-32F/009ZL Datasheet, Cirrus Logic, Inc. Distributor
JZC-32F/009ZL Details Description
Related parts for JZC-32F/009ZL
AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 12W datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONN STACKER 16POS 0.100" SMD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR PB/OPEN DR SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH datasheet.pdf
508 TB PL PL DIN/R WF B datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 820NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf