TE Connectivity Raychem Cable Protection K-165051-10-1A
K-165051-10-1A picture photo
Mfg. Part Number
K-165051-10-1A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL 16.5 X 5.1MM
Datasheet Download
K-165051-10-1A.pdf
Availability of K-165051-10-1A
QUANTITY
K-165051-10-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of K-165051-10-1A
Internal Part NumberEIS-K-165051-10-1A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesK
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)
MaterialPolyimide
ColorOyster
For Use With/Related ProductsDot-Matrix Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)K-165051-10-1A
Related LinksK-16505, K-165051-10-1A Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
K-165051-10-1A Details Description
Related parts for K-165051-10-1A
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 6SDIP GW datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 56.9K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SLA 19/90B 3.2SN OG datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 30PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A 4SSON datasheet.pdf
AM60512A5 TERM SUPPORT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 62NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf