Sunon KD1205PHB3.(2).GN.C1500
KD1205PHB3.(2).GN.C1500 picture photo
Mfg. Part Number
KD1205PHB3.(2).GN.C1500
Brief Description
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Datasheet Download
KD1205PHB3.(2).GN.C1500.pdf
Availability of KD1205PHB3.(2).GN.C1500
QUANTITY
KD1205PHB3.(2).GN.C1500 Order Process
Ship out your order
Specifications of KD1205PHB3.(2).GN.C1500
Internal Part NumberEIS-KD1205PHB3.(2).GN.C1500
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KD1205PHB3.(2).GN.C1500
Related LinksKD1205PHB3., KD1205PHB3.(2).GN.C1500 Datasheet, Sunon Distributor
KD1205PHB3.(2).GN.C1500 Details Description
Related parts for KD1205PHB3.(2).GN.C1500
IC LINE DRIVER ADSL 16-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
OSC XO 90.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT 2MM 24-28AWG 6POS datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.42K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 672.1562MHZ 6-CLCC datasheet.pdf