Sunon KD1205PHS2.GN
KD1205PHS2.GN picture photo
Mfg. Part Number
KD1205PHS2.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Datasheet Download
KD1205PHS2.GN.pdf
Availability of KD1205PHS2.GN
QUANTITY
KD1205PHS2.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of KD1205PHS2.GN
Internal Part NumberEIS-KD1205PHS2.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KD1205PHS2.GN
Related LinksKD1205, KD1205PHS2.GN Datasheet, Sunon Distributor
KD1205PHS2.GN Details Description
Related parts for KD1205PHS2.GN
IC Z8 GP MCU 16K OTP 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 41.2 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 1.24A 380 MOHM datasheet.pdf
RES 4.59K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
60716-4 TOOLING WASHER datasheet.pdf
SHEET COPPER FL 19.1MM SQ 250/PK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 15PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
IC PWR AMP HBT 1W 16-QFN datasheet.pdf