Sunon KD2406PHS1.GN
KD2406PHS1.GN picture photo
Mfg. Part Number
KD2406PHS1.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
Datasheet Download
KD2406PHS1.GN.pdf
Availability of KD2406PHS1.GN
QUANTITY
KD2406PHS1.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of KD2406PHS1.GN
Internal Part NumberEIS-KD2406PHS1.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KD2406PHS1.GN
Related LinksKD2406, KD2406PHS1.GN Datasheet, Sunon Distributor
KD2406PHS1.GN Details Description
Related parts for KD2406PHS1.GN
TVS DIODE 9VWM 15.4VC AXIAL datasheet.pdf
IC FACT-PROG PLL CLK GEN 20-TQFN datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 12.6VC DO204AC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES 33 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 604K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS .100" GOLD datasheet.pdf
RACK FRAME datasheet.pdf
BOX HEADER, 0.079 30 POS datasheet.pdf
HONEYWELL ZEPHYR AIRFLOW SENSOR datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf