Sunon KDE1207PHV3.MS.A.GN
KDE1207PHV3.MS.A.GN picture photo
Mfg. Part Number
KDE1207PHV3.MS.A.GN
Brief Description
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC
Datasheet Download
KDE1207PHV3.MS.A.GN.pdf
Availability of KDE1207PHV3.MS.A.GN
QUANTITY
KDE1207PHV3.MS.A.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of KDE1207PHV3.MS.A.GN
Internal Part NumberEIS-KDE1207PHV3.MS.A.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KDE1207PHV3.MS.A.GN
Related LinksKDE1207PH, KDE1207PHV3.MS.A.GN Datasheet, Sunon Distributor
KDE1207PHV3.MS.A.GN Details Description
Related parts for KDE1207PHV3.MS.A.GN
IC MCU 8BIT 32KB OTP 44VQFP datasheet.pdf
LABEL LSR POLY WHT 1.88 X 1.33" datasheet.pdf
CAP CER 1UF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 2% 1/3W 0805 datasheet.pdf
IC REG BUCK 12V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.005 OHM 5% 2W 4527 datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS M10 4-20MA datasheet.pdf
RESISTOR KIT 1-1K 20W 12PCS datasheet.pdf
ROCKER OPERATOR FOR INCANDSCENT datasheet.pdf
SCR FAST SW 150A 1200V TO-93 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf