FFF KI07305100J0G
KI07305100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KI07305100J0G
Brief Description
381 TB PLU PLU HIGH/TYPE
Datasheet Download
KI07305100J0G.pdf
Availability of KI07305100J0G
QUANTITY
KI07305100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KI07305100J0G
Internal Part NumberEIS-KI07305100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KI07305100J0G
Related LinksKI0730, KI07305100J0G Datasheet, FFF Distributor
KI07305100J0G Details Description
Related parts for KI07305100J0G
JUMPER-H2728TR/C2065Y/H2728TR 2" datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM datasheet.pdf
IC TXRX USB 2.0 FS 16-TQFN datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 374 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT SKT datasheet.pdf