FFF KI20505000J0G
KI20505000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KI20505000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
KI20505000J0G.pdf
Availability of KI20505000J0G
QUANTITY
KI20505000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KI20505000J0G
Internal Part NumberEIS-KI20505000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KI20505000J0G
Related LinksKI2050, KI20505000J0G Datasheet, FFF Distributor
KI20505000J0G Details Description
Related parts for KI20505000J0G
CAP CER 4700PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 8V 0.2A SOT223 datasheet.pdf
SENS 500PSI 1/4-18 NPT 1-5V datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 610MA 520 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 50 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
LCD TFT DISPLAY SVGA datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 9A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT datasheet.pdf