ITT Cannon, LLC KJB7T19W32PCL
KJB7T19W32PCL picture photo
Mfg. Part Number
KJB7T19W32PCL
Brief Description
CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PIN
Datasheet Download
KJB7T19W32PCL.pdf
Availability of KJB7T19W32PCL
QUANTITY
KJB7T19W32PCL Order Process
Ship out your order
Specifications of KJB7T19W32PCL
Internal Part NumberEIS-KJB7T19W32PCL
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Male Contacts
Fastening TypeThreaded
OrientationC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KJB7T19W32PCL
Related LinksKJB7T1, KJB7T19W32PCL Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
KJB7T19W32PCL Details Description
Related parts for KJB7T19W32PCL
IC BUS TRANSCVR 16BIT 56BGA datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
VARISTOR 990V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C032FS-2,9C1-2 datasheet.pdf
RES 392K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SMART PWR, HI LED, CBL, NPN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 64.9K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf