Susumu KRL6432E-M-R047-F-T5
KRL6432E-M-R047-F-T5 picture photo
Mfg. Part Number
KRL6432E-M-R047-F-T5
Brief Description
RES SMD 0.047 OHM 3W 2512 WIDE
Datasheet Download
KRL6432E-M-R047-F-T5.pdf
Availability of KRL6432E-M-R047-F-T5
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
KRL6432E-M-R047-F-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of KRL6432E-M-R047-F-T5
Internal Part NumberEIS-KRL6432E-M-R047-F-T5
Standard Package1
SeriesKRL
PackagingCut Tape (CT)
Resistance (Ohms)0.047
Tolerance±1%
Power (Watts)3W
CompositionMetal Foil
FeaturesAutomotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseWide 2512 (6432 Metric), 1225
Supplier Device Package6432
Size / Dimension0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Height0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KRL6432E-M-R047-F-T5
Related LinksKRL6432E-M, KRL6432E-M-R047-F-T5 Datasheet, Susumu Distributor
KRL6432E-M-R047-F-T5 Details Description
Related parts for KRL6432E-M-R047-F-T5
SWITCH DIP 2POS SIDE SHRT 24V datasheet.pdf
BOX ABS/PC GRY/CLR 5.9"L X 5.9"W datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 300MHZ 8MSOP datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500' datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A TO-263 datasheet.pdf