Murata Electronics North America BLA3216B471SD4T1M-10
BLA3216B471SD4T1M-10 picture photo
Mfg. Part Number
BLA3216B471SD4T1M-10
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLA3216B471SD4T1M-10.pdf
Availability of BLA3216B471SD4T1M-10
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BLA3216B471SD4T1M-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLA3216B471SD4T1M-10
Internal Part NumberEIS-BLA3216B471SD4T1M-10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship BLA3216B471SD4T1M-10 today.
SeriesBLA3216B471S
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLA3216B471SD4T1M-10
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
BLA3216B471SD4T1M-10 Details Description
Related parts for BLA3216B471SD4T1M-10
IC DAC TRPL VOLT-OUT 8BIT 14-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS SKT datasheet.pdf
CONN CAP FOR SIZE 20 RCPT datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ1 PG13 datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CAP POLYMER 270UF 20% 10V T/H datasheet.pdf
HDI SMPR 080F 076O BENCH CUT datasheet.pdf