FFF KS02015100J0G
KS02015100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KS02015100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET RA PCB/D
Datasheet Download
KS02015100J0G.pdf
Availability of KS02015100J0G
QUANTITY
KS02015100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KS02015100J0G
Internal Part NumberEIS-KS02015100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,002
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KS02015100J0G
Related LinksKS0201, KS02015100J0G Datasheet, FFF Distributor
KS02015100J0G Details Description
Related parts for KS02015100J0G
IC DELAY LINE 25NS 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 47 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN FPC 61POS 0.20MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
SMT 6P6C WITH SHIELD 1 PORT datasheet.pdf
GUIDE FRONT STRIP datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD datasheet.pdf