FFF KS10025100J0G
KS10025100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KS10025100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOC RA WF PCB/D
Datasheet Download
KS10025100J0G.pdf
Availability of KS10025100J0G
QUANTITY
KS10025100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KS10025100J0G
Internal Part NumberEIS-KS10025100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,016
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KS10025100J0G
Related LinksKS1002, KS10025100J0G Datasheet, FFF Distributor
KS10025100J0G Details Description
Related parts for KS10025100J0G
CONN RCPT CPC 8POS SZ11 REV datasheet.pdf
CONN SPRING 14POS DUAL .255 SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 304VC SMC datasheet.pdf
RES 324 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
LED PM INDICATOR RECESSED YLW datasheet.pdf
IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
DATA MODULE (1X SUB-D9, F-F) datasheet.pdf
SWITCH REED MAG SMT 22-38AT 200V datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V datasheet.pdf