FFF KS16025000J0G
KS16025000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KS16025000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET VER WF
Datasheet Download
KS16025000J0G.pdf
Availability of KS16025000J0G
QUANTITY
KS16025000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KS16025000J0G
Internal Part NumberEIS-KS16025000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,010
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KS16025000J0G
Related LinksKS1602, KS16025000J0G Datasheet, FFF Distributor
KS16025000J0G Details Description
Related parts for KS16025000J0G
CONN MAGJACK 8PORT 100 BASE-TX datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 4P-12POS ENCLOSED datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A TO263-3 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
WDUALOBE CONNECTOR datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 39POS SKT datasheet.pdf
SPECIAL MAT 48"X41.5" BLK, 5M CB datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 3.5MM datasheet.pdf