FFF KU05C15000J0G
KU05C15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KU05C15000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1500 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
KU05C15000J0G.pdf
Availability of KU05C15000J0G
QUANTITY
KU05C15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KU05C15000J0G
Internal Part NumberEIS-KU05C15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,004
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KU05C15000J0G
Related LinksKU05C1, KU05C15000J0G Datasheet, FFF Distributor
KU05C15000J0G Details Description
Related parts for KU05C15000J0G
IC REG BUCK BST INV 5V 1.5A 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 50POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
SCR 1000V 275A TO-93 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CIR 26C 26#16 PIN PLUG datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 160W datasheet.pdf
IC FLASH 1MBIT 8TSSOP datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf