Eaton (formerly Cooper Bussmann) KUX12-PNUV
KUX12-PNUV picture photo
Mfg. Part Number
KUX12-PNUV
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
BARRIER STRIP
Datasheet Download
KUX12-PNUV.pdf
Availability of KUX12-PNUV
QUANTITY
KUX12-PNUV Order Process
Ship out your order
Specifications of KUX12-PNUV
Internal Part NumberEIS-KUX12-PNUV
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KUX12-PNUV
Related LinksKUX12, KUX12-PNUV Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
KUX12-PNUV Details Description
Related parts for KUX12-PNUV
IND DELAY LINE 40PS 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 14POS R/A datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL VL SERIES datasheet.pdf
IC REG BOOST 5V 0.6A SYNC 6DSBGA datasheet.pdf
FIXED IND 3.3MH 60MA 12 OHM TH datasheet.pdf
RES 2.91K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 19.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
R/A REC POWERBLADE datasheet.pdf
FIXED IND 0.7NH 320MA 200 MOHM datasheet.pdf