t-Global Technology L37-3L-640-320-1.0-0
L37-3L-640-320-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-1.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X1MM
Datasheet Download
L37-3L-640-320-1.0-0.pdf
Availability of L37-3L-640-320-1.0-0
QUANTITY
L37-3L-640-320-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-1.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-1.0-0
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-1.0-0
IC OPAMP DIFF 3.2MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 480 I/O 1136FCBGA datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
ROUTING GATEWAY X4 EDGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 46POS .100" datasheet.pdf