t-Global Technology L37-3L-640-320-2.0-0
L37-3L-640-320-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-2.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X2MM
Datasheet Download
L37-3L-640-320-2.0-0.pdf
Availability of L37-3L-640-320-2.0-0
QUANTITY
L37-3L-640-320-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-2.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-2.0-0
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-2.0-0
CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
BLADE TORXPLUS IP7 6.89" datasheet.pdf
IC OVP TRIPOLAR TELECOM I2PAK datasheet.pdf
RES SMD 60.4K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS 3/8 UNF 5V datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM datasheet.pdf
RES 140K OHM 1W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LGA datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf