t-Global Technology L37-3L-640-320-5.0-0
L37-3L-640-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-5.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X5MM
Datasheet Download
L37-3L-640-320-5.0-0.pdf
Availability of L37-3L-640-320-5.0-0
QUANTITY
L37-3L-640-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-5.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-5.0-0
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-5.0-0
RELAY REED SPST 500MA 24V datasheet.pdf
CHOKE COM MODE FERR 47UH SMD datasheet.pdf
RES SMD 698 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IO NICU PTAFG PU V0 REC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 1.5A 15W datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 3.7A 31 MOHM SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 1W DO204AL datasheet.pdf