t-Global Technology L37-3S-320-320-0.5-0
L37-3S-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-320-320-0.5-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
L37-3S-320-320-0.5-0.pdf
Availability of L37-3S-320-320-0.5-0
QUANTITY
L37-3S-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-320-320-0.5-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-320-320-0.5-0
Related LinksL37-3S-320, L37-3S-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for L37-3S-320-320-0.5-0
CAP MICA 30PF 5% 500V 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS STR GOLD T/H datasheet.pdf
RES SMD 3.9 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 3A TO263-5 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RJI KABEL 4XAWG22/7 OUTD PUSHP datasheet.pdf
HOT AIR STATION,DIGITAL,120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156" datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 20% 400VDC AXIAL datasheet.pdf