t-Global Technology L37-3S-320-320-5.0-0
L37-3S-320-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-320-320-5.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X5MM
Datasheet Download
L37-3S-320-320-5.0-0.pdf
Availability of L37-3S-320-320-5.0-0
QUANTITY
L37-3S-320-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-320-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-320-320-5.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-320-320-5.0-0
Related LinksL37-3S-320, L37-3S-320-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-320-320-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-3S-320-320-5.0-0
IC OTP 512KBIT 120NS 28SOIC datasheet.pdf
PHOTODIODE BLUE 0.59MM SQ TO-46 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
MODULE GEM RESISTIVE 7"" datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V datasheet.pdf