t-Global Technology L37-3S-50-32-1
L37-3S-50-32-1 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-50-32-1
Brief Description
L37-3S 50X32X1MM
Datasheet Download
L37-3S-50-32-1.pdf
Availability of L37-3S-50-32-1
QUANTITY
L37-3S-50-32-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-50-32-1
Internal Part NumberEIS-L37-3S-50-32-1
SeriesL37-3S
Usage-
ShapeRectangle
Outline50.00mm x 32.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-50-32-1
Related LinksL37-3S-, L37-3S-50-32-1 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-50-32-1 Details Description
Related parts for L37-3S-50-32-1
IC FLASH 2MBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PWM 10MSOP datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY UP/DWN 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
14MFD CAP RA2000/44-146S datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf