t-Global Technology L37-5-150-150-5.0-0
L37-5-150-150-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-150-150-5.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 150X150X5MM
Datasheet Download
L37-5-150-150-5.0-0.pdf
Availability of L37-5-150-150-5.0-0
QUANTITY
L37-5-150-150-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-150-150-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-150-150-5.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-150-150-5.0-0
Related LinksL37-5-150, L37-5-150-150-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-150-150-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-5-150-150-5.0-0
POT 50K OHM 2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
IC FPGA 622 I/O 896FBGA datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
CONN IDC HOUSING 1POS 22AWG SMD datasheet.pdf
EVAL MODULE W/WIFI FOR AM1808 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES 249K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HOOD COVER 8POS BLACK datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP datasheet.pdf
IC PROM SER C-TEMP 3.3V 20-PLCC datasheet.pdf