t-Global Technology L37-5S-150-150-1.0-0
L37-5S-150-150-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-150-150-1.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 150X150X1MM
Datasheet Download
L37-5S-150-150-1.0-0.pdf
Availability of L37-5S-150-150-1.0-0
QUANTITY
L37-5S-150-150-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-150-150-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5S-150-150-1.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
UsageSheet
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-150-150-1.0-0
Related LinksL37-5S-150, L37-5S-150-150-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-150-150-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-5S-150-150-1.0-0
DIODE GEN PURP 400V 6A TO220F datasheet.pdf
RES SMD 487K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
LED SBT-70 92CRI 2SMD datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 99MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf