t-Global Technology L37-5S-150-150-3.0-0
L37-5S-150-150-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-150-150-3.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 150X150X3MM
Datasheet Download
L37-5S-150-150-3.0-0.pdf
Availability of L37-5S-150-150-3.0-0
QUANTITY
L37-5S-150-150-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-150-150-3.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5S-150-150-3.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
UsageSheet
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-150-150-3.0-0
Related LinksL37-5S-150, L37-5S-150-150-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-150-150-3.0-0 Details Description
Related parts for L37-5S-150-150-3.0-0
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP datasheet.pdf
VARISTOR 198V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
TRANS GAN 65V 2A BUMPED DIE datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 500' datasheet.pdf
CRYSTAL 40MHZ 18PF SMD datasheet.pdf
1000UF 6,3V 12,9X32,0MM 125C 200 datasheet.pdf