t-Global Technology L37-5S-32.5-26.5-1
L37-5S-32.5-26.5-1 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-32.5-26.5-1
Brief Description
L37-5S 32.5X26.5X1MM
Datasheet Download
L37-5S-32.5-26.5-1.pdf
Availability of L37-5S-32.5-26.5-1
QUANTITY
L37-5S-32.5-26.5-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-32.5-26.5-1
Internal Part NumberEIS-L37-5S-32.5-26.5-1
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline32.50mm x 26.50mm
Thickness0.0039" (0.100mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-32.5-26.5-1
Related LinksL37-5S-32, L37-5S-32.5-26.5-1 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-32.5-26.5-1 Details Description
Related parts for L37-5S-32.5-26.5-1
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 28V 65W datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.045 TIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 60W 36-75VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 500MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
RES 91 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 453K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf