t-Global Technology L37-5S-320-320-2.0-0
L37-5S-320-320-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-320-320-2.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X2MM
Datasheet Download
L37-5S-320-320-2.0-0.pdf
Availability of L37-5S-320-320-2.0-0
QUANTITY
L37-5S-320-320-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-320-320-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5S-320-320-2.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
UsageSheet
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-320-320-2.0-0
Related LinksL37-5S-320, L37-5S-320-320-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-320-320-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-5S-320-320-2.0-0
CONN EDGECARD 34POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 60.4K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
HOOD COVER BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 44POS THRUHL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL datasheet.pdf