t-Global Technology L37-5S-50-32-1
L37-5S-50-32-1 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-50-32-1
Brief Description
L37-5S 50X32X1MM
Datasheet Download
L37-5S-50-32-1.pdf
Availability of L37-5S-50-32-1
QUANTITY
L37-5S-50-32-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-50-32-1
Internal Part NumberEIS-L37-5S-50-32-1
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline50.00mm x 32.00mm
Thickness0.0039" (0.100mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-50-32-1
Related LinksL37-5S-, L37-5S-50-32-1 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-50-32-1 Details Description
Related parts for L37-5S-50-32-1
VARISTOR 184V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 68.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
DIODE PIN HMIC SURMOUNT datasheet.pdf
SERIES I, ELECTRONIC MODULE datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf