Panduit LD3IG10-A
LD3IG10-A picture photo
Mfg. Part Number
LD3IG10-A
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
RACEWAY 1CHAN SM AD LGY10'
Datasheet Download
LD3IG10-A.pdf
Availability of LD3IG10-A
QUANTITY
LD3IG10-A Order Process
Ship out your order
Specifications of LD3IG10-A
Internal Part NumberEIS-LD3IG10-A
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
SeriesPan-Way® LD
Wire Duct TypeSolid Wall
Height0.46" (11.68mm)
Length10.00' (3.05m)
Width0.775" (19.68mm)
Mounting TypeAdhesive
FeaturesAttached Latching Lid
MaterialPVC
ColorGray, Light
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LD3IG10-A
Related LinksLD3I, LD3IG10-A Datasheet, Panduit Distributor
LD3IG10-A Details Description
Related parts for LD3IG10-A
OPTOISOLATOR TRANS MODULE datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 200MW SOT323 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
KIT EXPERIMENTER AM1808/1806 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT datasheet.pdf
RES 47 OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf