Murata Electronics North America LDB25C201A0800E-410
LDB25C201A0800E-410 picture photo
Mfg. Part Number
LDB25C201A0800E-410
Datasheet Download
LDB25C201A0800E-410.pdf
Availability of LDB25C201A0800E-410
QUANTITY
LDB25C201A0800E-410 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB25C201A0800E-410
Internal Part NumberEIS-LDB25C201A0800E-410
Delivery TimeIn stock, ship LDB25C201A0800E-410 today.
SeriesLDB25C201A0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1210
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB25C201A0800E-410
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDB25C201, LDB25C201A0800E-410 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDB25C201A0800E-410 Details Description
Related parts for LDB25C201A0800E-410
TOOL WIRING JIG FOR SOLDER PLUG datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
15P MTA156 CONN ASSY 20AWG YEL datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 950MA 700 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
3/16 INCH DUAL HST CLR 25/4' PKG datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf