Murata Electronics North America LDB54200M20C-400
LDB54200M20C-400 picture photo
Mfg. Part Number
LDB54200M20C-400
Datasheet Download
LDB54200M20C-400.pdf
Availability of LDB54200M20C-400
QUANTITY
LDB54200M20C-400 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB54200M20C-400
Internal Part NumberEIS-LDB54200M20C-400
Delivery TimeIn stock, ship LDB54200M20C-400 today.
SeriesLDB54200M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB54200M20C-400
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDB54200, LDB54200M20C-400 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDB54200M20C-400 Details Description
Related parts for LDB54200M20C-400
TRANS PNP 100V 3A TO-220 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 76POS R/A datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC PWR AMP MOD 4.9-5.9GHZ 10-LCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS R/A DUAL .100" datasheet.pdf