Murata Electronics North America LDC15D190A0011AH-169
LDC15D190A0011AH-169 picture photo
Mfg. Part Number
LDC15D190A0011AH-169
Datasheet Download
LDC15D190A0011AH-169.pdf
Availability of LDC15D190A0011AH-169
QUANTITY
LDC15D190A0011AH-169 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDC15D190A0011AH-169
Internal Part NumberEIS-LDC15D190A0011AH-169
Delivery TimeIn stock, ship LDC15D190A0011AH-169 today.
SeriesLDC15D190A00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeO805
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDC15D190A0011AH-169
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDC15D190A0011AH-169 Details Description
Related parts for LDC15D190A0011AH-169
CONN TERM FEMALE 26-30AWG GOLD datasheet.pdf
PANEL ALUMINUM 19" WHITE TEXTURE datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS DL 15GOLD SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
IC CPLD 10MC 7.5NS 28PLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
DIODE ZENER 150V 5W T18 datasheet.pdf
RES SMD 97.492K OHM 3/4W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 3.88K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf