Murata Electronics North America LDC18836M14B-3
LDC18836M14B-3 picture photo
Mfg. Part Number
LDC18836M14B-3
Datasheet Download
LDC18836M14B-3.pdf
Availability of LDC18836M14B-3
QUANTITY
LDC18836M14B-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDC18836M14B-3
Internal Part NumberEIS-LDC18836M14B-3
Delivery TimeIn stock, ship LDC18836M14B-3 today.
SeriesLDC18836
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDC18836M14B-3
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDC1883, LDC18836M14B-3 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDC18836M14B-3 Details Description
Related parts for LDC18836M14B-3
CONN HEADER .100 SINGL STR 21POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 30MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.4A 81 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R 2225 datasheet.pdf
2A 8 DIP DUAL INVERTING datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 37POS datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH LIMIT PB PNL MT SPDT 1A datasheet.pdf
CAP CER 3PF 250V NP0 0606 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR ADC34J25 datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf