Sensata Technologies/Airpax LEGBX66-36677-16-V
LEGBX66-36677-16-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGBX66-36677-16-V
Datasheet Download
LEGBX66-36677-16-V.pdf
Availability of LEGBX66-36677-16-V
QUANTITY
LEGBX66-36677-16-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGBX66-36677-16-V
Internal Part NumberEIS-LEGBX66-36677-16-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGBX66-36677-16-V
Related LinksLEGBX66-3, LEGBX66-36677-16-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGBX66-36677-16-V Details Description
Related parts for LEGBX66-36677-16-V
MODULE SDRAM DDR 512MB 200SODIMM datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK DIV ISO 8SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 17VWM 30.5VC DO204AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 1HV(10KV) SKT datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R SMD datasheet.pdf