Sensata Technologies/Airpax LEGBXF6-39168-15-V
LEGBXF6-39168-15-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGBXF6-39168-15-V
Datasheet Download
LEGBXF6-39168-15-V.pdf
Availability of LEGBXF6-39168-15-V
QUANTITY
LEGBXF6-39168-15-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGBXF6-39168-15-V
Internal Part NumberEIS-LEGBXF6-39168-15-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGBXF6-39168-15-V
Related LinksLEGBXF6-3, LEGBXF6-39168-15-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGBXF6-39168-15-V Details Description
Related parts for LEGBXF6-39168-15-V
FILTER LINE 15MH 2.2A VERTICAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 2% 0.4W 0204 datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 12POS 2.5MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
CABLE 2COND 22AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
BUSBARS datasheet.pdf
HD 38999 151C 151#23 SKT RECP datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 470PF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf