Sensata Technologies/Airpax LEGH66-38223-20-V
LEGH66-38223-20-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGH66-38223-20-V
Datasheet Download
LEGH66-38223-20-V.pdf
Availability of LEGH66-38223-20-V
QUANTITY
LEGH66-38223-20-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGH66-38223-20-V
Internal Part NumberEIS-LEGH66-38223-20-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGH66-38223-20-V
Related LinksLEGH66-3, LEGH66-38223-20-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGH66-38223-20-V Details Description
Related parts for LEGH66-38223-20-V
SNAP RIVET H-TYPE BLK.138-.177" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 WW datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP CER 6PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH datasheet.pdf
RFID 32MM GLASS TRANSP datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 50POS datasheet.pdf