Sensata Technologies/Airpax LEGS6-33684-15-V
LEGS6-33684-15-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGS6-33684-15-V
Datasheet Download
LEGS6-33684-15-V.pdf
Availability of LEGS6-33684-15-V
QUANTITY
LEGS6-33684-15-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGS6-33684-15-V
Internal Part NumberEIS-LEGS6-33684-15-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGS6-33684-15-V
Related LinksLEGS6-33, LEGS6-33684-15-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGS6-33684-15-V Details Description
Related parts for LEGS6-33684-15-V
Connector Receptacle 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC LVDS RECEIVER DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
CCTV LENS 16MM datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 15POS GOLD datasheet.pdf