Sensata Technologies/Airpax LELB1-1REC5-37567-10-V
LELB1-1REC5-37567-10-V picture photo
Mfg. Part Number
LELB1-1REC5-37567-10-V
Datasheet Download
LELB1-1REC5-37567-10-V.pdf
Availability of LELB1-1REC5-37567-10-V
QUANTITY
LELB1-1REC5-37567-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELB1-1REC5-37567-10-V
Internal Part NumberEIS-LELB1-1REC5-37567-10-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELB1-1REC5-37567-10-V
Related LinksLELB1-1REC5, LELB1-1REC5-37567-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELB1-1REC5-37567-10-V Details Description
Related parts for LELB1-1REC5-37567-10-V
IC INVERTER 8-INPUT 20DIP datasheet.pdf
SWITCH MINI SPST-NO ROLLER.187QC datasheet.pdf
RES SMD 249K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 53VWM 85VC AXIAL datasheet.pdf
RES 1.72K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V C0G 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf