Sensata Technologies/Airpax LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
Datasheet Download
LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V.pdf
Availability of LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
QUANTITY
LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
Internal Part NumberEIS-LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V Details Description
Related parts for LELBX12-1REC5-36718-3-G1-V
CONV DC/DC 3W 9-18VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 2.49 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 39MA 30.5 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 datasheet.pdf