Sensata Technologies/Airpax LELBXK1-1REC4-33566-50-V
LELBXK1-1REC4-33566-50-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK1-1REC4-33566-50-V
Datasheet Download
LELBXK1-1REC4-33566-50-V.pdf
Availability of LELBXK1-1REC4-33566-50-V
QUANTITY
LELBXK1-1REC4-33566-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK1-1REC4-33566-50-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK1-1REC4-33566-50-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK1-1REC4-33566-50-V
LELBXK1-1REC4-33566-50-V Details Description
Related parts for LELBXK1-1REC4-33566-50-V
Connector Receptacle 3 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.19A 110 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16K FLASH 44-TQFP datasheet.pdf
CAP CER 9PF 50V T2H 1206 datasheet.pdf
RES 29.4K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf