Sensata Technologies/Airpax LELBXK1-1REC5-35073-1-V
LELBXK1-1REC5-35073-1-V picture photo
Mfg. Part Number
LELBXK1-1REC5-35073-1-V
Datasheet Download
LELBXK1-1REC5-35073-1-V.pdf
Availability of LELBXK1-1REC5-35073-1-V
QUANTITY
LELBXK1-1REC5-35073-1-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELBXK1-1REC5-35073-1-V
Internal Part NumberEIS-LELBXK1-1REC5-35073-1-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELBXK1-1REC5-35073-1-V
Related LinksLELBXK1-1RE, LELBXK1-1REC5-35073-1-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELBXK1-1REC5-35073-1-V Details Description
Related parts for LELBXK1-1REC5-35073-1-V
SWITCH FS ROLLER LEVER SILV SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A D2PAK datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1507 datasheet.pdf
RES 825 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SENSE TRANSFORMER PRIMARY 30A datasheet.pdf
IC SRAM 16MB 55NS 48BGA datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC AXIAL datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf