Sensata Technologies/Airpax LELHK11-35910-30-V
LELHK11-35910-30-V picture photo
Mfg. Part Number
LELHK11-35910-30-V
Datasheet Download
LELHK11-35910-30-V.pdf
Availability of LELHK11-35910-30-V
QUANTITY
LELHK11-35910-30-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELHK11-35910-30-V
Internal Part NumberEIS-LELHK11-35910-30-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELHK11-35910-30-V
Related LinksLELHK11-3, LELHK11-35910-30-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELHK11-35910-30-V Details Description
Related parts for LELHK11-35910-30-V
FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
SIDAC SYM 4CHP 150V 150A MS013 datasheet.pdf
RES 11.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W MELF datasheet.pdf
CONN SOCKET 14-20AWG MNL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 550MA 450 MOHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf