Sensata Technologies/Airpax LELK1-1REC4-29713-9100-V
LELK1-1REC4-29713-9100-V picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1REC4-29713-9100-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
LELK1-1REC4-29713-9100-V.pdf
Availability of LELK1-1REC4-29713-9100-V
QUANTITY
LELK1-1REC4-29713-9100-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1REC4-29713-9100-V
Internal Part NumberEIS-LELK1-1REC4-29713-9100-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1REC4-29713-9100-V
LELK1-1REC4-29713-9100-V Details Description
Related parts for LELK1-1REC4-29713-9100-V
ENDPLATE 1.5MM PA ORANGE ZDUA datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 154VWM 246VC DO204AL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 6.3V 20% 1411 datasheet.pdf
RES 374 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 15 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PANCAKE AIR CYLINDER datasheet.pdf
FIXED IND 6.2UH 455MA 470 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 35MA 46 OHM TH datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf