Sensata Technologies/Airpax LELK1-1REC4-34927-20
LELK1-1REC4-34927-20 picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1REC4-34927-20
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
LELK1-1REC4-34927-20.pdf
Availability of LELK1-1REC4-34927-20
QUANTITY
LELK1-1REC4-34927-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1REC4-34927-20
Internal Part NumberEIS-LELK1-1REC4-34927-20
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1REC4-34927-20
Related LinksLELK1-1REC, LELK1-1REC4-34927-20 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1REC4-34927-20 Details Description
Related parts for LELK1-1REC4-34927-20
CONN HEADER .100 SINGL STR 1POS datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 15 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 20PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SOLDER 66 .015 28AWG 1LB datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V datasheet.pdf